Akce v rámci prevence rizikového chování

07.03.2018 13:04

V rámci prevence rizikového chování u nás v domově probíhají různé akce. Besedy, přednášky, divadelní předtavení. Některé akce  probíhají přímo u nás v domově- např. besedy o "Hravě o prevenci" ,  na jiné si rádi zajdeme.

Navštěvujeme pravidelně Městké divadlo v Mostě - byli jsem na představení "Splašené nůžky", "Baron Prášil", nebo "Home video". A chodíme také  na koncerty - byli jsme na koncertě Bena Christovao a na skupině Mirai. Tímto děkujeme majitelům Music klubu "Nový obzor" za sponzorské dary v rámci vstupenek na tyto koncerty.

No a na poslední akci jsme si vyjeli až do Liberce. Díky nadaci "Dejme dětem šanci" jsme totiž strávili 2 dny v zábavném centru Babylon. Tam jsme mohli využít všech atrakcí - Aquapart, Lunapark, IQpark,  IQlandie a jiné. A po dobré zábavě jsme si udělali  společný naučný večer a povídali si o možnostech zaměstnání, jak sehnat bydlení, jak hospodařit s penězi, ale také jaké postihy by nás mohli čekat v rámci trestního práva.

Fotogalerie: Akce v rámci prevence rizikového chování