Návštěva parku MIRAKULUM a Centra řemesel a bylinné zahrady Botanicus

30.04.2017 18:42

Díky nadaci DEJME DĚTEM ŠANCI a zejména díky rodičům a přátelům Mateřské školy Březová, kteří nám na přání přispěli, jsme si mohli s naší rodinkou vyjet na krásný výlet. V posledním dubnovém výkendu jsme strávili krásný den v Zábavném parku Mirakulum a poté jsme navštívili Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus díky tomu, že jsme přespali v příjemném penzionu POHODAV Mirakulu se děti vyřádily na klouzačkách, prolézačkách a jiných atrakcích. Shlédli jsme také doprovodný zábaný program. V centru řemesel si mohl každý vyzkoušet jaké starověké  řemeslo by mu nejvíce šlo - výroba mýdla, svíček, ražba mincí, provaznictví a ještě mnoho jiných.  Nikolka si ozdobila perníček, Klaudie vyrobila krásnou svíčku  a chlapci se na chvíli stali zlatokopi.Prostě super zážitky a super strávené 2 dny. Moc moc děkujeme.

Tato fotogalerie je prázdná.