Podvečer s hokejisty HC Litvínov

19.12.2009 13:59

Děti z dětského domova prožily pěkný předvánoční podvečer s HC Benzina Litvínov. Paní ředitelka přebírala od HC Litvínov sponzorský dar v hodnotě 15.000 Kč a děti byly u toho. Za tento sponzorský dar se vybavily kuchyňky jednotlivých bytů (nádobí apod.) a nakoupily dárky.
Vedení HC děti provedli areálem zimního stadionu, kam se jen tak každý nedostane, a seznámili je s historií litvínovského hokeje. Nechybělo ani pohoštění a dárky (šály HC Benzina Litvínov). Při slavnostním přebírání sponzorského daru vjížděli hokejisté na led a za ruku držely naše děti. Byl to pro ně velký zážitek.
Za tento pěkný podvečer a sponzorský dar děkujeme celému vedení HC Benzina Litvínov, manažérům, masérům, vedoucím družstev a hráčům. HC Litvínov na naše děti myslí celoročně. Permanentky na hokejovou sezonu, které jsme dostali, využíváme a jezdíme s dětmi fandit našim hráčům.
Ještě jednou veliké poděkování, krásné vánoce a mnoho úspěchů v novém roce přejí děti a tety z DD v Mostě.

Za děti a DD Most V. Kavecká, vychovatelka

Tato fotogalerie je prázdná.