Projekt Active Citizens

20.06.2014 15:14

Motto: Závislosti, aneb špatní kamarádi a šikana, aneb následky na celý život.
V rámci prevence rizikového chování se náš domov přihlásil do projektu ACTIVE CITIZENS (AKTIVNÍ OBČAN), který uspořádali studenti ze Střední školy diplomacie a veřejné správy. V rámci celého projektu navštěvovali naše děti v domově studenti, kteří si pro ně připravili přednášky a besedy o rizikovém chování, jako je hazard a gambling, šikana a agrese, nebo různé závislosti na tabáku, alkoholu a drogách. Vyvrcholením celého projektu bylo setkání všech zúčastněných škol a organizací na zábavném dopoledni na Benediktu. I když nám počasí zrovna nepřálo, na programu byla pěvecká a taneční vystoupení a cirkusová a kouzelnická šou. Děti si mohly zasoutěžit v různých doprovodných soutěžích. No a nebyly by to naše děti, kdyby se také nepředvedly. Marian s Jirkou to rozjeli na podiu ve velkém stylu, a ani děvčata nezůstala pozadu.
Touto cestou ještě jednou děkujeme studentům a pedagogům ze Střední školy diplomacie a veřejné správy za realizaci celého projektu.

Tato fotogalerie je prázdná.