Sezení - 30. výročí založení Dětského domova v Mostě

13.05.2008 12:10


Děti, tety a vedení DD se sešli ve společenské místnosti, kde bylo slavnostní posezení k 30 výročí založení dětského domova. Děti i tety vyprávěli své příhody a zážitky, které v DD prožily a jeden příspěvek, který si připravil Honza z bytové jednotky č. 6, zněl takto:

"Už tu jsem 11 let a za tu dobu dětský domov zorganizoval mnoho akcí. Jezdili jsme na výlety, dostávali dárky a běhali jsme na zahradě na den dětí. Také prošel hodně změnami. Dostali jsme nový nábytek, televize a kuchyňské linky. Moje nejkrásnější vzpomínka byla, když jsme byli poprvé v Chorvatsku. Byla tam sranda, ale taky jsme byli káraný, když jsme něco provedli. Ale i tak se mi tam moc líbilo. Děkuju za vše, co jsem tady prožil a chtěl bych poblahopřát dětskému domovu. Moc vám děkuju HONZA."

Velká oslava se připravuje na 1. 6. 2008. Srdečně zveme všechny bývalé klienty a zaměstnance. Nebudou chybět ani naši sponzoři, kteří nám velikou měrou pomáhají v mnoha směrech, a to hlavně materiálně. Patří jim velké poděkování. Těšíme se na Vás.

Za DD Most V. Kavecká, vychovatelka